Jakie mleko dla niemowlaka?Jeśli matka nie może z jakiś przyczyn karmić swojego dziecka piersią, dziecko powinno dostawać mleko modyfikowane. Takie mleko dla dzieci (mleko-nan.pl) jest specjalnie przygotowywane, obrabiane oraz uzupełniane w konieczne do prawidłowego rozwoju malucha składniki. Mleko dla dzieci jest dostępne już dla noworodków, a istnieje nawet specjalne dla wcześniaków.


Jakie mleko dla niemowlaka?

Foto: 1.bp.blogspot.com


Pierwsze mleko dla dzieci to mleko oznaczone cyfrą 1. Jest to mleko początkowe, które podaje się noworodkom i niemowlakom do ukończenia 6 miesiąca życia. Kolejnym mlekiem modyfikowanym jest mleko dla dzieci oznaczone cyfrą 2, czyli mleko następne. Podawane jest do ukończenia 9 miesiąca życia i jest uzupełnieniem diety, do której wprowadzane są już pokarmy stałe. Mleko dla dzieci oznaczone cyfrą 3 to mleko dla starszych niemowląt, powyżej 9 miesiąca życia, a kolejne to już Junior, podawane do ukończenia przez dziecko 3 lat.
Brak komentarzy.

Dodaj komentarzOstatnie komentarze

Jak dbać o zdrowie i urodę? Wbrew pozorom bardzo prosto. Poszukaj wskazówek od fachowców na naszym blogu i olśniewaj swoim blaskiem. Przedstawiamy proste sposoby dbania o siebie i swoje zdrowie. Opisujemy jak walczyć z popularnymi chorobami i jaka pielęgnacja zapewni naszej skórze promienny wygląd. W każdej sytuacji możesz wyglądać pięknie. Musisz tylko wiedzieć jak to zrobić. Na tej stronie odkrywamy tajemnice zdrowia i urody z których może skorzystać każdy.

Pażdziernik 2014

P W Ś C P S N
« wrzesień   listopad »
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31