Problemy poporodoweCiąża i poród to wielkie zmiany nie tylko w życiu kobiety, ale również z w jej ciele. Nie raz po urodzeniu dziecka panie cierpią na liczne dolegliwości. Niektóre nie potrafią zrzucić przybranych w czasie ciąży kilogramów. Inne w prawdzie chudną, lecz ich skóra na brzuchu się nie ściąga, przez co jest pomarszczona i nieładna. Jeszcze inne panie mają rozstępy. Niektórym nie przechodzą zaś ciążowe problemy z pęcherzem moczowym czy z puchnącymi kostkami.


Problemy poporodowe

Foto: www.sosrodzice.pl


Najniebezpieczniejsze są jednak typowo ginekologiczne dolegliwości. Na przykład okres po porodzie nie raz bywa bardzo bolesny. Panie, którym miesiączka nigdy nie sprawiała szczególnych problemów, nagle mają silne bóle menstruacyjne. Poza tym, okres po porodzie bywa też nieregularny. Z tego względu kobieta nie wie już sama, czy znowu nie jest w ciąży? Poza tym, nieregularny okres po porodzie doprowadza do nierównego poziomu hormonów we krwi, co może niekorzystnie wpływać na nastrój. Zwłaszcza w połączeniu z wszystkimi kłopotami związanymi z opieką nad noworodkiem, nieregularny okres po porodzie może solidnie dać się we znaki. Dlatego warto zgłosić się do lekarza, aby uregulował nam okres po porodzie poprzez przepisanie odpowiednich leków czy chociażby kompozycję innej diety.

Więcej informacji znajdziesz na: pampers.pl
Brak komentarzy.

Dodaj komentarzOstatnie komentarze

Jak dbać o zdrowie i urodę? Wbrew pozorom bardzo prosto. Poszukaj wskazówek od fachowców na naszym blogu i olśniewaj swoim blaskiem. Przedstawiamy proste sposoby dbania o siebie i swoje zdrowie. Opisujemy jak walczyć z popularnymi chorobami i jaka pielęgnacja zapewni naszej skórze promienny wygląd. W każdej sytuacji możesz wyglądać pięknie. Musisz tylko wiedzieć jak to zrobić. Na tej stronie odkrywamy tajemnice zdrowia i urody z których może skorzystać każdy.

Pażdziernik 2014

P W Ś C P S N
« wrzesień   listopad »
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31